56930113 - portugal vs. poland flags on a green soccer field

Mecz Polska – Portugalia

Panowie i Panie to już dziś. Minimalnie 90 minut ciszy, braku korków i kolejek w sklepach.

To właśnie dzisiaj o godz. 21:00 polska reprezentacja stoczy bój z drużyną Portugalii o awans do półfinału. Mecz w 1/8 finału dostarczył niesamowitych emocji. Z większością osób, z którymi rozmawiałem, wspominali, że prawie doświadczyli zawału 🙂 Sam pamiętam, jak siedziałem metr przed telewizorem i wpatrywałem się w rzuty karne. No było ostro! Ale euforia po wygranej sięgnęła zenitu :))

Czy tak będzie z Portugalią? Liczę na to! Nasi przeciwnicy nie są w najlepszej formie i każdy liczył, że w ćwierćfinale spotkamy się z nimi, a nie z Chorwatami. Udało się!

Przed nami bardzo emocjonujący mecz. Nasza drużyna pisze historię na nowo. Obecny wysoki wynik w mistrzostwach Europy spowodował, że ludzie w Europie i na całym świecie przypomnieli sobie, gdzie leży Polska i kim jesteśmy. Wiele jest nagrań w Internecie, jak kibice państw, które już pożegnały się z Euro, kibicują Polakom! Niesamowite uczucie.

To będzie trudny mecz. Trener nie będzie nikogo oszczędzał., bo po co? Jak Polska przegra, to po co komu wypoczęci zawodnicy.

Mówiłem to już wielu osobom, ale powiem to także i Wam. Zazdroszczę państwom, których drużyny wiele razy odnosiły sukcesy w finałach. Emocje są niesamowite. Inaczej się ogląda obce drużyny, a inaczej swoją.

Liczę na to, że w dzisiejszym meczu swoją klasę pokażę Lewandowski, który ze względu na swoje umiejętności, w każdym meczu jest osaczony przez obrońców i nie ma szansy strzelić. Ilości faulów wykonanych na nim też mu nikt nie zazdrości. Milik ponoć podkręcił już celownik i dzisiaj będzie trafiał w bramkę 🙂 O Pazdanie, czy też Fabiańskim nie trzeba dużo mówić. Panowie udowodnili, że są warci gry w reprezentacji i nie tylko.

Ja stawiam w dzisiejszym meczu na drużynę Polski! Dajcie chłopaki czadu!

Kto wygra mecz? Kto wygra mecz?

POLSKA! POLSKA! POLSKA