Dokąd zmierzasz?

Chyba każdy z nas ma w swoim życiu moment, w który zastanawia się, czy to co robi jest dla niego?

Jedni potrafią odnaleźć swoje talenty, natomiast drudzy szukają  ich przez całe życie. Bo przecież fajnie jest robić to co sprawia Ci przyjemność i przychodzi Ci z łatwością.

Marzeniem większości jest wygrać w loterii i nie martwić się o jutro, ale to można się nie doczekać albo zwariować od przepychu. Z resztą ile było historii, że ktoś skonsumował swoją wygraną i wrócił do poprzedniego stanu lub nawet skończył gorzej. Bo przecież pieniądze szczęścia nie dają, szczególnie tym, którzy ich nie mają 🙂

Każdy jest kowalem swojego losu i musi zadbać o swoje. Jeśli czujesz, że to co robisz, nie sprawia Ci przyjemności, to może niekoniecznie odwróć swoje życie do góry nogami od razu, ale spróbuj poświęcić weekend na coś szalonego, odmiennego od tego co robisz na co dzień.

Najlepiej zrób sobie listę swoich marzeń, zacznij od tych najbardziej realnych, kończąc na tych najbardziej szalonych. Robiąc to małymi krokami zobaczysz, że wszystko da się osiągnąć. Nie ma rzeczy niemożliwych, a każde spełnione marzenie udowodni Ci, że to Ty masz władzę nad swoim życiem, a nie nikt inny. Przede wszystkim nie słuchaj innych, to Twoje marzenia i Twoje życie, nikt za Ciebie go nie przeżyje.

I pamiętaj, rób to co sprawia Ci przyjemność i uszczęśliwia Ciebie i Twoich najbliższych.

Żółwik! 🙂